Lisanslama Karmaşanızı Birlikte Çözelim!

Değişen teknoloji ve ihtiyaçlar, kurumların her alanda değişiklikler yapmalarını gerektiriyor. Günümüz dünyasında ayakta kalabilmek ve rekabette öne çıkabilmek için bu güncel teknolojilerin kurum bünyelerine çok hızlı adapte edilmeleri gerekiyor.

Tabi ki bu adaptasyon süreçlerinin kurumlara çıkardıkları maliyetlerin de çok iyi analiz edilmeleri gerekiyor.

Tüm Dünya’daki bu değişim süreci, kurumların sahip olduğu veya olmak istediği yazılımların lisansları ile ilgili de değişik modeller sunulmasına yol açıyor. Geleneksel sahip olma modelleri yavaş yavaş kiralama modellerine dönüşüyor. Uzun süreli satın alma şekilleri ise yerini aylık veya harcadığın kadar öde modellerine bırakıyor.

Mevcut durumun doğru analizi, ihtiyaçların doğru belirlenmesi, güncel kural ve değişikliklerin kuruma etkilerinin kurum ile birlikte incelenmesi ve bir yol haritası çıkarılması bugün artık her kurumun ihtiyacı.

Uzun yıllardır devam eden anlaşmalar ile sahip olduğu envanterini yöneten büyük bir kurum olabilirsiniz.

İhtiyaçları yeni şekil almaya başlamış, bu ihtiyaçlarına hızlı ve avantajlı çözümler arayan orta ölçekli bir işletme olabilirsiniz.

Lisanssız ya da korsan kullanım nedeniyle sistemleriniz zarar görmüş, kurum verinizi kaybetmiş, maddi kayıplara uğramış olabilirsiniz.

Geçmişiniz, mevcut yapınız ve ileriye dönük hedefleriniz ne olursa olsun, size en uygun, en doğru ve en avantajlı lisanslama çözümlerini sağlayarak kurumunuza rekabette avantaj sağlamak için bizimle iletişime geçin!

YENİ NESİL LİSANSLAMA ÇÖZÜMLERİ İÇİN

Bizimle iletişime geçin !