close

MIcrosoft Power Apps

Low Code deneyimi ile en kısa sürede şirketinizin ihtiyacı olan uygulamaların tasarlanmasını ve hayata geçirilmesini sağlayan Microsoft Power Apps, manuel süreçleri dijitale taşıyarak özel iş uygulamaları geliştirme deneyimi sunar.

LOW CODE ile hızlıca uygulama geliştirin

Power Apps danışmanlığı alarak iş gereksinimlerinize yönelik özel uygulamalar geliştirmek için gerekli ortamı hazırlayın. Şirketinizde gerçekleştirilen manuel süreçleri dijitale taşıyarak otomatik iş akışlarına dönüştürün.

Power Apps danışmanlığı almak, şirketlere platformun en iyi şekilde kullanımı konusunda uzman tavsiyesi ve rehberliği sağlar.

Hızlı uygulama geliştirme

Power Apps, kod yazma veya yazılım geliştirme becerileri olmadan hızlı bir şekilde uygulama geliştirmeyi mümkün kılar. Ancak, uygulama geliştirme sürecinde bir danışmanın desteği, uygulamanın daha hızlı ve etkili bir şekilde oluşturulmasını sağlar.

Şirketlere özel çözümler

Power Apps, şirketlerin belirli iş gereksinimlerine özel uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Power Apps danışmanları, şirketlerin iş gereksinimlerini anlayarak, kişiye özel çözümler oluştururlar.

Daha yüksek verimlilik

Power Apps, iş süreçlerini otomatikleştirmeyi ve verimliliği artırmayı sağlar. Power Apps danışmanları, iş süreçlerini analiz ederek, şirketlerin daha verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olan uygulamalar geliştirirler.

Daha iyi veri analizi

Power Apps, şirketlerin verilerini toplamasına, analiz etmesine ve raporlamasına olanak tanır. Power Apps danışmanları, veri yönetimi konusunda uzmanlaşarak, şirketlere veri analizi konusunda yardımcı olurlar.

Neden Low Code Danışmanlık almalısınız?

Low code danışmanlık süreçleri, şirketinizdeki iş akışlarının otomatize edilmesini ve hızlıca kurumunuzun ihtiyacına yönelik uygulama geliştirilmesini sağlar.

Şirketiniz için en iyi uygulamaları sizi anlayacak bir ekip ile tasarlamaya hemen başlayın.

Şirket içi veri kaynaklarına bağlanın

Power Apps kullanarak, hem temel alınan veri platformu (Microsoft Dataverse) hem de çeşitli çevrim içi ve şirket içi veri kaynaklarına (SharePoint, Microsoft 365, Dynamics 365, SQL Server ve daha fazlası) depolanan verilerinize bağlanın, özel iş uygulamaları oluşturun.

 

Entegre Yöntem

Power Apps ile 450+ veri kaynağına bağlantı sağlayarak;

Mobil

Uygulamalarınıza tüm akıllı cihazlar; Android, iOS, Windows üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Dil destekli

İstenilen dil özelliğini uygulamalarınıza ekleyebilirsiniz.

Low code

Power Point’te tasarım yapar gibi, Excel’de kod yazar gibi hızlıca uygulama geliştirme deneyimi edinebilirsiniz. 

Microsoft Power Apps danışmanlık hizmeti alarak zengin uygulamalar geliştirin.

Microsoft Power Apps danışmanlık hizmeti alarak işletmenizde Power Apps platformunun daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayın. Kurumunuz için özelleştirilmiş uygulamalar oluşturulmasına, verileri bağlamasına ve iş süreçlerini dijitalleştirmesine olanak tanıyın.

MICROSOFT POWER APPS UYGULAMA ÇÖZÜMLERİMİZİ

Keşfedin

Microsoft Power Apps eğitimleri ile çalışanlarınız profesyonel birer uygulama geliştirici olsun! 

Yetkin danışmanlarımızdan alacağınız Microsoft Power Apps eğitim hizmetimiz ile çalışanlarınızın profesyonel birer uygulama geliştirici olmalarını sağlayın. Kod yazmadan zengin uygulamalar tasarlamanın inceliklerini öğrenin ve şirketinizde ihtiyaca yönelik uygulamaları kendi içinizde geliştirin!

Eğitim planını keşfedin

Yetkin danışmanlardan alacağınız Power Apps eğitimleri ile şirketinizin ihtiyacına yönelik uygulamalar tasarlayın.

Power Apps Eğitimi

6 Gün
 • Giriş

 

 • Şablonlar üzerinden bir uygulama çalıştırın

 

 • Uygulamayı özelleştirin

 

 • Power Apps Fonksiyonları

 

 • Yönetim merkezi ve uygulama yaşam döngüsü

 

 • Office 365 entegrasyonu

 

 • Dataverse entegrasyonu

 

 • SQL entegrasyonu

 

 • Teams entegrasyonu

 

 • Power Automate entegrasyonu

 

 • Approvals ile onayları yönetin

 

 • Diğer Entegrasyonlar

 

 • Örnekler

Kurumsal ihtiyaçlarınızı değerlendirerek, en doğru çözümlerimizin avantajlarından yararlanın. Kurumunuza rehberlik edecek deneyimli danışmanlarımızla dijitalleşme yolunuzdaki her adımda sizinle birlikte hareket edelim.