BİZ KİMİZ?

Este Bilişim, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile dünya standartlarında çalışan, Türkiye’nin lider bilişim firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü bayilik ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmekte, böylece kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktadır.

Este’nin başarısında uzun yıllardır sektörde tecrübe kazanmış profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan yaklaşımı büyük önem taşımaktadır.

Este olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen yıl daha artırarak yol almaya devam edeceğiz…

Este…

Değişen dünyanın izinde…

UZMANLIKLARIMIZ

Microsoft LSP statüsü profosyonellik ve yüksek müşteri kalitesini kanıtlamış olan Microsoft’un en büyük ortaklarına verilmektedir.Türkiye’de sadece 6 şirketin sahip olduğu bu unvan, büyük kurumsal müşterilere Kurumsal Lisans Anlaşması (Enterprise Agreement – EA), Kurumsal Kiralama Anlaşması (Enterprise Agreement Subscription -EAS) ve Microsoft Ürün ve Hizmet Sözleşmesi (Microsoft Product and Service Agreement-MPSA) gibi toplu lisans programları çerçevesinde özel koşullarda Microsoft yazılımı sunma hakkını sağlar.

Bu tür toplu lisanslama anlaşmaları, Microsoft teknolojileri tarafından desteklenen çözümlerin geliştirilmesi alanında en son yazılım sürümlerine erişim, yazılımlar ile ilgili teknik destek, çalışanlar için eğitim, yetkili iş ortağı danışmanlıkları içermektedir.

Uluslararası ve coğrafi olarak dağınık mimariye sahip kurum toplu lisans programları sayesinde tek bir çatı altında tüm lisans havuzlarını yönetebilirler.

  • Gold Cloud Platform
  • Gold Cloud Productivity
  • Gold Windows and Devices
  • Gold Small and Midmarket Cloud Solutions
  • Silver Messaging
  • Silver Communications
  • Silver Application Development
  • Silver Collaboration and Content
  • Silver Enterprise Mobility Management

Kalite Politikamız

Este; vizyonu doğrultusunda, müşterilerimize beklentilerinin ötesindeki düzeyde değerler yaratmak için ‘Mükemmelliği’ hedefleyen uluslararası standartlara uygun olarak kurulan, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmelerle devamlılığını sağlamaktır.

 Çevre, Sağlık ve Güvenlik Politikası

Türkiye’de bilgi ve iletişim sektöründeki liderliğimizi çevre, sağlık ve güvenlik alanına taşıyarak Çevre, Sağlık ve Güvenlik alanında tüm faaliyetlerimizde küresel bilişim sektörünün öncü şirketleri arasında yer almaktır.

Tüm faaliyet, ürün ve hizmetlerimizde kirliliği  önleyerek çevre, iş sağlığı ve güvenliği sorunlarına  yaratıcı çözümler getirecek , çevre sağlık ve güvenlik bilincinin gelişmesine katkıda bulunarak sektörümüzde öncülük görevimizi sürdüreceğiz.

Tüm faaliyetlerimizde, ÇSG konusundaki riskleri belirlemek, değerlendirmek, iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek kararlarımıza esas olacaktır.

Tüm yasal kurallar ve standartlara tam uymaya özen gösterecek, mümkün olduğunca geliştirmelerine katkıda bulunacağız.

Bu politika çerçevesinde ÇSG programının uygulanması, etkinliklerin kontrol edilmesi, gözden geçirilmesi ve sürekli geliştirilmesi tüm Este/Este Bilişim çalışanlarının sorumluluğudur.

Müşteri Memnuniyet Politikası

Este’nin sorumluluğu,müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmelerle ‘Mükemmelliğin’ sağlanması için ilke edinmesidir.

Karşılıklı değer yaratan, sürdürülebilir işbirlikleri oluşturmak ve kazan kazan felsefesi ile müşterilerimize hizmet sunmak

Yenilikçi hizmetlerle müşteri beklentilerinin ötesine geçmek, tatmin edici çözüm kabiliyeti olanakları sağlamak, gerekirse personel eğitimlerimize özen göstererek yaklaşımımızı sürekli iyileştirmek

Müşterilerimizin kişisel bilgilerini gizli tutarak, açık, anlaşılır ve doğru bilgiler vererek, etkin, tutarlı, gerçekçi, sistematik ve uygulanabilir çözümler sunmak

Şikayetleri, herhangi bir karşılık beklemeden, adil, tarafsız ve eşit değerlendirmek

Bilgi Güvenliği Politikası

Este Bilgi Güvenliği Politikası

İş hedeflerine ulaşmamızı destekleyen, bilişim teknolojilerinin kullanımında, bilgi güvenliği ilke ve standartlarının, tüm çalışanlarımız tarafından benimsenerek uygulanması ile fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarının korunmasını sağlayarak Türkiye’de ve dünyada ‘Bilgi Güvenliği’ alanında öncü kuruluşlar arasında yer almaktır.

Yaklaşımımız;

Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin ISO 27001:2013 standardının gerekliliklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesini, belgelendirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamayı,

Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uymayı,

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili, stratejik hedef, tasarım, üretim, satış, tedarik kaynakları, müşteri ve çalışanların bilgileri gibi kritik verilerin gizliliğini korumayı,

Bilgi güvenliği süreçlerini bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin korunmasını temel alarak oluşturmayı, iş akış ve prosedürleri ile güvenlik seviyesinin korunmasının sürdürülebilirliğini sağlamayı,

Bilgi güvenliğine aykırı durumları zamanında tespit edebilmek ve anında müdahale etmeyi,

Tüm çalışanlarımızın ve ekosistemimizdeki iş ortaklarımızın bilgi güvenliği farkındalık düzeylerini yükseltmek için çalışmayı,

Değişen ve gelişen bilgi güvenliği tehditlerine karşı risk analizleri gerçekleştirerek proaktif önlemler almayı taahhüt ederiz.