BİZ KİMİZ?

Este Bilişim, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile dünya standartlarında çalışan, Türkiye’nin lider bilişim firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü bayilik ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmekte, böylece kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktadır.

Este’nin başarısında uzun yıllardır sektörde tecrübe kazanmış profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan yaklaşımı büyük önem taşımaktadır.

Este olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen yıl daha artırarak yol almaya devam edeceğiz…

Este…
Değişen dünyanın izinde…

UZMANLIKLARIMIZ

Microsoft LSP statüsü profosyonellik ve yüksek müşteri kalitesini kanıtlamış olan Microsoft’un en büyük ortaklarına verilmektedir.Türkiye’de sadece 6 şirketin sahip olduğu bu unvan, büyük kurumsal müşterilere Kurumsal Lisans Anlaşması (Enterprise Agreement – EA), Kurumsal Kiralama Anlaşması (Enterprise Agreement Subscription -EAS) ve Microsoft Ürün ve Hizmet Sözleşmesi (Microsoft Product and Service Agreement-MPSA) gibi toplu lisans programları çerçevesinde özel koşullarda Microsoft yazılımı sunma hakkını sağlar.

Bu tür toplu lisanslama anlaşmaları, Microsoft teknolojileri tarafından desteklenen çözümlerin geliştirilmesi alanında en son yazılım sürümlerine erişim, yazılımlar ile ilgili teknik destek, çalışanlar için eğitim, yetkili iş ortağı danışmanlıkları içermektedir.

Uluslararası ve coğrafi olarak dağınık mimariye sahip kurum toplu lisans programları sayesinde tek bir çatı altında tüm lisans havuzlarını yönetebilirler.

Gold Volume Licensing
Gold Cloud Productivity
Gold Windows and Devices
Silver Messaging
Silver Cloud Platform
Silver Software Asset Management
Silver Small and Midmarket Cloud Solutions

 

ŞİRKET BİLGİLERİ

TİCARET ÜNVANI: ESTE BİLİŞİM A.Ş.

TİCARET SİCİL NUMARASI: 4961-5

TİCARET SİCİL MEMURLUĞU: İstanbul Ticaret Odası

VERGİ NUMARASI: 380 054 9512

VERGİ DAİRESİ: Beşiktaş V.D.

MERSIS NO: 0380054951200018

MERKEZ: Akatlar Mah. Ebulula Mardin Cad. Maya Meriden İş Merkezi No:16 K:14 D:34
PK:34335, Levent, Beşiktaş, İstanbul

TELEFON: +90(212) 267 44 90

FAKS: +90(212) 267 44 88

TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE MİKTARI: 1.000.000 TL

ÖDENEN SERMAYE MİKTARI: 250.000 TL

YÖNETİM KURULU BAŞKANI: Sedat Zelluh

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI: Ümit Atan