BİZ KİMİZ?

Este Bilişim, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile dünya standartlarında çalışan, Türkiye’nin lider bilişim firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü bayilik ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmekte, böylece kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktadır.

Este’nin başarısında uzun yıllardır sektörde tecrübe kazanmış profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan yaklaşımı büyük önem taşımaktadır.

Este olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen yıl daha artırarak yol almaya devam edeceğiz…

Este…

Değişen dünyanın izinde…

UZMANLIKLARIMIZ

Microsoft LSP statüsü profosyonellik ve yüksek müşteri kalitesini kanıtlamış olan Microsoft’un en büyük ortaklarına verilmektedir.Türkiye’de sadece 6 şirketin sahip olduğu bu unvan, büyük kurumsal müşterilere Kurumsal Lisans Anlaşması (Enterprise Agreement – EA), Kurumsal Kiralama Anlaşması (Enterprise Agreement Subscription -EAS) ve Microsoft Ürün ve Hizmet Sözleşmesi (Microsoft Product and Service Agreement-MPSA) gibi toplu lisans programları çerçevesinde özel koşullarda Microsoft yazılımı sunma hakkını sağlar.

Bu tür toplu lisanslama anlaşmaları, Microsoft teknolojileri tarafından desteklenen çözümlerin geliştirilmesi alanında en son yazılım sürümlerine erişim, yazılımlar ile ilgili teknik destek, çalışanlar için eğitim, yetkili iş ortağı danışmanlıkları içermektedir.

Uluslararası ve coğrafi olarak dağınık mimariye sahip kurum toplu lisans programları sayesinde tek bir çatı altında tüm lisans havuzlarını yönetebilirler.

Gold Cloud Platform
Gold Cloud Productivity
Gold Windows and Devices
Silver Messaging
Silver Communications
Silver Collaboration and Content
Silver Small and Midmarket Cloud Solutions